Redakcja

Redaktor naczelny:

Maciek

Maciej Łukaszewicz - student prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Na co dzień żywo zainteresowany historią, polityką, sprawami społecznymi, ale jego największą pasją jest pochłanianie co raz to nowych dźwięków wypływających z głośników w pokojowym zaciszu. Pasjonat muzyki i bardzo aktywny uczestnik życia kulturalnego - nie tylko pod postaciami koncertów. W wolnych chwilach lubi wszelaki rodzaj aktywności fizycznej, szczególnie bieganie za piłką. Od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny KW. Odpowiada za organizację i pracę całej strony, a także czuwa nad każdym szczegółem. Współprowadzący Konkretnych Newsów.

Kontakt: redakcja@lextext.pl


Zastępcy redaktora naczelnego:

 

Leś

Tomasz Leś - student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Laureat i finalista ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych z wiedzy o społeczeństwie, wolontariusz, działacz społeczny. Jego pasją jest polityka (legenda głosi, że w kołysce oglądał obrady Sejmu), zwłaszcza ta zagraniczna i zwłaszcza ta wschodnia. Do tej pory pisywał w salonie24.pl i w wiadomościach24.pl. W redakcji zajmuje się wróżeniem z politycznych fusów, cynizmem politycznych zagrań, wyjaśnia też zdarzenia obecne (wyjątkowo niewdzięczna rola), pisze też o wydarzeniach na świecie i historii.

Kontakt: tomaszles@lextext.pl

 

Piotrek

Piotr Czeczot - Student prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Marzył o studiach na wydziale historii, lecz rozsądek pokierował go w zupełnie innym kierunku... Na portalu początkowo miał pisywać teksty na tematy historyczne, z czasem jednak, czasu zaczęło brakować - obecnie zajmuje się montażem Konkretnych Newsów, odpowiada za grafikę na stronie, a także administruje całym portalem od strony technicznej.

Kontakt: pczeczot@lextext.pl


Zarządzający sekcjami:

 

Emilka

Emilia Falkowska - Koordynatorka działu Kultura. Studentka filologii francuskiej, pasjonatka dobrej muzyki i podróży. Miłośniczka sportu, literatury i ułatwiania sobie życia. Wolontariuszka i zagorzały obrońca praw człowieka. W redakcji Konkretnych Wartości od stycznia 2014.

Kontakt: emiliafalkowska@lextext.pl

   
Anna

Anna Kosacka – Na co dzień studentka socjologii na Uniwersytecie w Białymstoku. Urodziła się w domu pełnym książek, przez co dzisiaj połowę jej bagażu przy przeprowadzce zajmują książki. Od kilku lat zawieszona między Białymstokiem, a Sokółką. W jednym mieście studiuje, drugie stanowi jej bazę wypadkową na okres wakacji. Od dwóch lat związana ze Stowarzyszeniem Wiosna. Jest wolontariuszką projektu SZLACHETNA PACZKA. W wolnym czasie czyta, a jeżeli akurat dopadnie ją tak zwana wena twórcza pisze, najczęściej wiersze. Marzy o małym domku z ogrodem, który stopniowo będzie mogła zamieniać w bibliotekę.

Kontakt: annakosacka@lextext.pl

   
Łukasz

Łukasz Presnarowicz - Student prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Interesuje się historią oraz sprawami z Polski i Świata. W wolnym czasie czyta, jeździ na rowerze, a od września 2013 roku - pisze również dla Konkretnych Wartości :) W jego „Kociołku Myślowym” będziecie mogli przeczytać o sprawach polskich, powiązanych z Polakami, o historii, a także kwestiach dotyczących Kościoła.

Kontakt: lpresnarowicz@lextext.pl


 

Piszemy nie dla siebie, ale dla Was - naszych czytelników. Jeśli więc macie jakieś sugestie odnośnie naszej działalności, lub jeśli chcecie nas o coś zapytać, z przyjemnością odpowiemy na Wasze maile.